Kuratorium Oświaty w Szczecinie

List Minister Edukacji Narodowej w sprawie letniego wypoczynku 2017

Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,

zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych.
W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem, w którym zamieściliśmy numery telefonów alarmowych, adresy stron internetowych, będących wsparciem przy planowaniu letniego wypoczynku. Pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest rozmowa z uczniami i zwrócenie uwagi na zagrożenia, które mogą ich spotkać.
Jesteśmy otwarci na pytania z Państwa strony. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi departamentami w ministerstwie:
• tel. 22 34 74 141 – struktura szkół, egzaminy, doskonalenie i kształcenie nauczycieli,
• tel. 22 34 74 792 – podstawa programowa, podręczniki, ramowe plany nauczania,
• tel. 22 34 74 458 – przekształcanie szkół, sytuacja nauczycieli i dyrektorów w okresie wdrażania reformy.
Zachęcam także do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej www.wypoczynek.men.gov.pl oraz z poradnikiem bezpiecznego wypoczynku.


Z poważaniem
Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej

Załączniki:
Download this file (List_Minister_Edukacji_Narodowej.docx)List Minister Edukacji Narodowej140 kB

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.