Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Komunikaty dla uczniów i rodziców

Gala wręczenia nagród w konkursie „Zmagania wojenne żołnierza polskiego na Pomorzu Zachodnim w czasie II wojny światowej”

23 maja 2017 r. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu „Zmagania wojenne żołnierza polskiego na ziemiach Pomorza Zachodniego w czasach II wojny światowej”.
Organizatorem konkursu był Zachodniopomorski Kurator Oświaty. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Zachodniopomorski.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a jego celem było podtrzymywanie pamięci o wysiłku zbrojnym polskich żołnierzy na Pomorzu Zachodnim podczas II wojny światowej, popularyzacja wiedzy o miejscach pamięci oraz rozwijanie zainteresowań młodzieży historią kraju i regionu.

Czytaj więcej...

Jubileusz 50- lecia Przedszkola nr 8 im. Janusza Korczaka w Koszalinie z udziałem Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty

17 maja 2017 r. Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Robert Stępień wziął udział w uroczystych obchodach jubileuszu 50 - lecia Przedszkola nr 8 im. Janusza Korczaka w Koszalinie.
Uroczystość uświetniło przygotowane przez przedszkolaki przedstawienie. Nauczyciele warz z dziećmi i rodzicami przygotowali także musical pod hasłem "Podróż wspomnień." W pełnym emocji i humoru programie artystycznym zgromadzeni goście odbyli podróż po historii przedszkola, począwszy od lat 70-tych do dnia dzisiejszego.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.