Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Wojewódzki Konkursu Hotelarsko-Gastronomiczny w Policach

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach w dniu 13 grudnia 2017 r. był organizatorem I Wojewódzkiego Konkursu Hotelarsko-Gastronomicznego. Do Konkursu przystąpili uczniowie z ZSS w Goleniowie, SOSW w Pyrzycach, SOSW nr2 w Szczecinie oraz SOSW nr 1 w Policach. Wśród zaproszonych gości był Członek Zarządu Powiatu w Policach – Pani Beata Chmielewska oraz dyrektor Wydziału Kształcenia Branżowego Kuratorium Oświaty w Szczecinie – Pani Urszula Berlińska wraz z wizytatorami.

Poszczególne części konkursu miały charakter teoretyczny i praktyczny, a poziom współzawodniczących był niezwykle wyrównany. Inicjatorom przedsięwzięcia gratulujemy liczymy na kontynuację w kolejnych latach.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.