Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Informacja o zmianie ustawy o SIO oraz o zmianie numerów REGON szkół

Poniżej przekazujemy informacje przesłane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informuję, że ustawa z dnia 21 kwietnia 2017 r. o zmianie ustawy o systemie informacji oświatowej oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2017 r. poz. 949) została dnia 16 maja 2017 r. ogłoszona w Dzienniku Ustaw RP. Ustawa nowelizuje obecną ustawę z dnia 15 kwietnia 2011 r. o systemie informacji oświatowej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1927, z późn. zm.). W załączeniu przekazuję informację dotyczącą zmian wprowadzanych nowelizacją w zmodernizowanym systemie informacji oświatowej.

 

Ponadto uprzejmie informuję, że w art. 10 ustawy o zmianie ustawy o systemie informacji oświatowej oraz niektórych innych ustaw uregulowano wpływ zmian wprowadzonych reformą oświaty na rejestr REGON.  W załączeniu przekazuję także informację odnośnie zmian numerów REGON szkół w związku z reformą oświaty.

 

Z poważaniem,

Grzegorz Pochopień

Zastępca Dyrektora

Departament Strategii i Współpracy Międzynarodowej

Ministerstwo Edukacji Narodowej

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.