Kuratorium Oświaty w Szczecinie

„Moc Naukowców” w ramach Drzwi Otwartych ZUT

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół Ponadgimnazjalnych
z województwa
zachodniopomorskiego!
 
Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w dniach otwartych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. W szczególności zapraszam na „Moc Naukowców”, która odbędzie się 16 marca br.

 

To największe w regionie wydarzenie edukacyjne kierowane do tegorocznych maturzystów z województwa zachodniopomorskiego.

 

Pracownicy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przygotowali szereg atrakcji na wszystkich wydziałach uczelni i jednostkach międzywydziałowych.

 

Wśród nich zorganizowanych zostanie szereg interesujących wykładów i warsztatów prowadzonych przez naukowców Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt, Wydziału Budownictwa i Architektury, Wydziału Ekonomicznego, Elektrycznego, Informatyki, Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa, Techniki Morskiej, Technologii i Inżynierii Chemicznej oraz Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki.

 

Uczelnia zobowiązała się także do pokrycia całkowitego kosztu dojazdu jednego autokaru z każdego powiatu do Szczecina oraz ze Szczecina.

 

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo, kontaktując się telefoniczne (91 449-43-95) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .


Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie www.mocnaukowcow.zut.edu.pl


Zachodniopomorski Kurator Oświaty
Magdalena Zarębska - Kulesza

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.