Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Ogłoszenie naboru wniosków o udzielenie wsparcia finansowego - "Bezpieczna+" 2018

Zachodniopomorski Kurator Oświaty działając w imieniu Wojewody Zachodniopomorskiego ogłasza nabór wniosków o udzielenie wsparcia finansowego na realizację zadań w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015 – 2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach – „Bezpieczna+”.

Organ prowadzący wniosek o udzielenie wsparcia możne złożyć osobiście w kancelarii Kuratorium Oświaty w Szczecinie pok. 12 lub przesłać pocztą na adres: Kuratorium Oświaty w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 4,70 – 502 Szczecin.

Komplet dokumentów winien być dostarczony do Kuratorium Oświaty w Szczecinie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 grudnia 2017r. do godz. 13:00, z dopiskiem na kopercie: Wniosek – Program Rządowy „Bezpieczna+”.

Uwaga! O terminie złożenia wniosku decyduje rzeczywista data wpływu wniosku do Kuratorium Oświaty w Szczecinie, a nie data stempla pocztowego.

Osoba do kontaktu:
Urszula Berlińska –przewodnicząca Wojewódzkiego Zespołu Koordynującego Rządowy program „Bezpieczna+” Tel. 091/44-27-531.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.