Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Informacja dla Najwyższej Izby Kontroli dot. uzyskiwania przez nauczycieli stopni awansu zawodowego

Szanowni Państwo
Marszałek Województwa,
Starostowie Powiatów,
Prezydenci Miast,
Burmistrzowie, Wójtowie
województwa zachodniopomorskiego

Uprzejmie informuję, że Prezes Najwyższej Izby Kontroli zwrócił się z pismem do Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty o udzielenie informacji dotyczących wyników postępowań związanych z uzyskiwaniem przez nauczycieli kolejnego stopnia awansu zawodowego.
Zwracam się zatem z uprzejmą prośbą o przekazanie do tut. Kuratorium danych z zakresu postępowań związanych z uzyskaniem stopnia awansu zawodowego przez nauczycieli stażystów i kontraktowych szkół i placówek, dla których jesteście Państwo organem prowadzącym według załączonej tabeli.
Powyższe proszę przesłać do dnia 17 stycznia 2017 r. na adres: e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Download this file (tabela_nik.xlsx)Tabela12 kB

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.