Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Wyniki konkursu wojewódzkiego na film z przebiegu lekcji matematyki pod nazwą „Matematyka lekcją moich marzeń”

Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący: Izabela Pawlak – dyrektor WKOS oraz członkowie: Małgorzata Makowska – starszy wizytator WKOS, Jolanta Bielecka – wizytator WKOS, Elżbieta Kanicka – starszy wizytator WPZN , Marzenna Słowikowska – wizytator WKOS, Mariusz Nosal – dyrektor SP w Kunowie, doradca metodyczny matematyki, na posiedzeniu w dniu 20 grudnia 2017 r., wyłoniła laureatów z 33 szkół, które przesłały filmy prezentujące lekcje prowadzone przez nauczycieli. W trakcie spotkania komisji, wszyscy członkowie oglądali filmy i przyznawali punkty od 1 do 5. Po podsumowaniu punktów, do nagród wyłoniono 5 szkół/nauczycieli z najwyższą punktacją przyznaną przez wszystkich członków:
1) SP w Dobrzanach - 6 punktów - nauczyciel Anna Cichowicz
2) SP 9 w Koszalinie - 5 punktów - nauczyciel Lidia Rosiak
3) SP 6 w Szczecinku - 5 punktów - nauczyciel Agnieszka Popławska
4) SP 7 w Szczecinie - 5 punktów - nauczyciel Anna Studzińska
5) SP 5 w Białogardzie - 5 punktów - nauczyciel Jolanta Jesiołkiewicz

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród ww. zwycięzcom, odbędzie się dnia 23 lutego 2018 r. Informacja o miejscu i czasie podsumowania konkursu zostanie przesłana pocztą elektroniczną.

Serdecznie gratuluję!

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.