Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

Szanowni Państwo,


Prezydenci, Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie, Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, Nauczyciele z terenu województwa zachodniopomorskiego.


Serdecznie zapraszam na uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.


Uroczystość ta odbędzie się  dnia  8 stycznia 2018 r.:
- w Szczecinie, w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Wały Chrobrego 4, o godz. 10.00. dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach  i placówkach w Szczecinie i Świnoujściu oraz w  powiatach: choszczeńskim, goleniowskim, gryfickim, gryfińskim, kamieńskim, łobeskim, myśliborskim, polickim, pyrzyckim, stargardzkim; 
- w Koszalinie, w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, ul. Gen. Władysława Andersa 34, sala nr 190, o godz. 12.00. dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach w Koszalinie oraz w powiatach: białogardzkim, drawskim, kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim, szczecineckim, świdwińskim oraz wałeckim.


Jednocześnie informuję, że w tym samym dniu, po uroczystości będzie można odebrać pozostałą dokumentację dołączoną do wniosku złożoną przez nauczyciela.


Państwa Dyrektorów szkół i placówek oświatowych proszę o poinformowanie o powyższym zainteresowanych nauczycieli oraz o umożliwienie im wzięcia udziału w tych uroczystościach.


     Zachodniopomorski Kurator Oświaty
        Magdalena Zarębska-Kulesza

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.