Kuratorium Oświaty w Szczecinie

„Szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest dla uczniów szkół średnich/ponadgimnazjalnych/technicznych, kształcących w zawodach związanych z budownictwem”

Główny Instytut Górnictwa w Katowicach realizuje projekt „Szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest dla uczniów szkół średnich/ponadgimnazjalnych/technicznych, kształcących w zawodach związanych z budownictwem” dofinansowany przez Ministerstwo Rozwoju ze środków „Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032”.

Celem szkoleń jest zapoznanie uczestników z możliwie najszerszą wiedzą z zakresu bezpiecznego prowadzenia prac związanych z usuwaniem wyborów azbestowych. Młodzi ludzie, uczniowie szkół średnich/ponadgimnazjalnych/technicznych, którzy niebawem wejdą na rynek pracy zawodowej niejednokrotnie spotykają się z tym, tak popularnym niegdyś materiałem budowlanym. Stąd wiedza o skutkach zdrowotnych związanych z nieprawidłowym jego usuwaniem będzie im niezbędna.

W ramach projektu oprócz szkoleń stacjonarnych, stworzono także asynchroniczne szkolenie e-learningowe Azbest na budowie. Szkolenie te przygotowane zostało dla uczniów wszystkich szkół. Mogą w nim jednak wziąć udział także osoby niebędące uczniami, które zainteresowane są tematyką usuwania azbestu. Czas szkolenia to ok. 45 minut.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.