Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Program edukacyjny „Żyj smacznie i zdrowo” - 8 edycja

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie
szkół podstawowych
województwa zachodniopomorskiego

Szanowni Państwo,

rozpoczęła się 8 edycja „Żyj smacznie i zdrowo!” – popularnego programu edukacyjnego podejmującego tematykę prawidłowego odżywiania się i zdrowego stylu życia obejmująca działaniem uczniów szkół podstawowych (klasy 5-7).

Tegoroczna edycja programu otrzymała prestiżowe patronaty honorowe Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki, Rzecznika Praw Dziecka, Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Instytutu Żywności i Żywienia. Uznanie tak cenionych instytucji utwierdza nas w przekonaniu, iż program przynosi rzeczywiste efekty i przyczynia się do wzrostu świadomości na temat właściwych zwyczajów żywieniowych wśród młodzieży.

„Żyj smacznie i zdrowo” to program edukacyjny marki WINIARY, którego misją jest przekazanie uczniom wiedzy z zakresu prawidłowego odżywiania oraz zachęcenie ich do wspólnego spożywania posiłków i podejmowania pierwszych samodzielnych prób gotowania.
Zgłoszenia do programu można dokonywać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.zyjsmacznieizdrowo.pl.
Po poprawnym wypełnieniu formularza na adres podany przy rejestracji szkoły otrzymają e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia. O wysyłce materiałów edukacyjnych decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszam do wzięcia udziału w programie oraz w konkursie! Prawidłowe nawyki żywieniowe kształtowane za młodu, wpływają na zdrowie w dorosłym życiu!
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie:
www.zyjsmacznieizdrowo.pl.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.