Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Zaproszenie na szkolenie - „Cyberbezpieczeństwo - jak skutecznie chronić siebie i instytucję przed cyberzagrożeniami” – Szczecin – 11 grudnia 2017 r.

Szanowni Państwo,
 

uprzejmie informuję, że Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje szkolenie pt. „Cyberbezpieczeństwo- jak skutecznie chronić siebie i instytucję przed cyberzagrożeniami”, które odbędzie się w Szczecinie w dniu 11 grudnia 2017 roku.

 

W załączeniu informacja o szkoleniu, program oraz broszura informacyjna. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 grudnia 2017 roku.

 

W razie pytań proszę kontaktować się z panią Martyną Czerniejewską

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego

ul. Słowackiego 17/11, 60-822 Poznań

Tel. 61 861 24 46

Kom. + 48 695386963
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www.ppbw.pl 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.