Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Konkurs MEN na Nauczyciela – Innowatora

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy szkół podstawowych

województwa zachodniopomorskiego

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej w związku z realizacją Programu rządowego Aktywna tablica, ogłasza konkurs na Nauczyciela - Innowatora, który w ramach przygotowanego konkursu zostanie wyłoniony do końca 2017 r. (jeden na terenie województwa) i nagrodzony nagrodą rzeczową.

 

Uczestnikami Konkursu mogą być nauczyciele publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, nauczyciele szkół artystycznych realizujących kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej oraz nauczyciele publicznych szkół podstawowych w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości.

 

Celem Konkursu jest wyłonienie laureatów — nauczycieli, którzy przygotują najlepszy scenariusz zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem TIK oraz pomocy dydaktycznych określonych w rządowym programie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata
2017-2019 – „Aktywna tablica”.

 

Warunkami konkursu są objęte wszystkie szkoły, nie tylko te, które wzięły udział Programie Aktywna tablica w 2017 r.

 

Konkurs jest przeprowadzany w terminie od 29 listopada 2017 r. (dzień ogłoszenia Konkursu) do 29 grudnia 2017 r. (dzień zakończenia składania zgłoszeń).

 

Zgłoszenie do Konkursu należy przesłać elektronicznie do Kuratorium Oświaty w Szczecinie, (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) z dopiskiem NAUCZYCIEL – INNOWATOR do 22 grudnia 2017 r.

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.