Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Przygoda naukowa z Uniwerystetem Szczecińskim

Szanowni Państwo
Dyrektorzy i Nauczyciele
przedszkoli i szkół
województwa zachodniopomorskiego,

mając na uwadze priorytet, odnoszący się do realizowania przez szkoły zadań związanych z podniesieniem jakości kształcenia dzieci i uczniów, w ramach Rady Edukacyjnej powołanej przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – Panią Magdalenę Zarębską-Kuleszę, i współpracy z Uniwersytetem Szczecińskim, stworzono Państwu oraz Waszym podopiecznym możliwość uczestniczenia w przedsięwzięciach, służących popularyzacji wiedzy i akcentujących praktyczną stronę i znaczenie nauki.
W związku z tym, poszczególne wydziały Uniwersytetu zaproponowały na rok szkolny 2017/2018 wyjątkową i bogatą ofertę działań skierowanych do dzieci i uczniów. Zachęcam do wnikliwego przeanalizowania harmonogramu działań Uniwersytetu Szczecińskiego i wzięcia udziału w tej wielkiej przygodzie naukowej, która może zainspirować uczniów do rozwijania własnych zainteresowań, uzdolnień i osiągania sukcesów, a Państwa do podejmowania kolejnych wyzwań.

Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty
Jerzy Sołtysiak

OFERTA DLA SZKÓŁ

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.