Kuratorium Oświaty w Szczecinie

"Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”. Katalog ogólnodostępnych materiałów edukacyjnych z zakresu bezpiecznego korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz cyberbezpieczeństwa.

Szanowni Państwo,
fundacja Nowoczesna Polska w ramach projektu "Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” prowadzi Katalog ogólnodostępnych materiałów edukacyjnych z zakresu bezpiecznego korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz cyberbezpieczeństwa.

Na stronie www katalogu www.cybernauci.edu.pl/katalog/ znajduje się już ponad 120 ogólnodostępnych zasobów edukacyjnych!

Katalog to narzędzie, przeznaczone dla osób, które poszukują materiałów edukacyjnych dotyczących tematyki bezpieczeństwa w Internecie oraz korzystania z narzędzi TIK. Można w nim znaleźć między innymi:
• scenariusze zajęć,
• raporty i badania,
• plakaty i ulotki,
• grafiki,
• quizy, gry
• filmy edukacyjne
przygotowane przez różne organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i firmy prywatne. Każdy materiał opisany jest kryteriami, obejmującymi m. in. adresatów, zakres tematyczny, licencje czy język publikacji, co pozwala na proste wyszukiwanie odpowiednich zasobów.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.