Kuratorium Oświaty w Szczecinie

„Aktywna tablica” – założenia Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że 19 lipca 2017 r. Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie ustanowienia Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”. Jego zadaniem jest zapewnienie szkołom niezbędnej infrastruktury w zakresie TIK w postaci nowoczesnych pomocy dydaktycznych (tablic interaktywnych, projektorów lub projektorów ultra krótkoogniskowych, głośników oraz innych urządzeń pozwalających na przekaz dźwięku, a także interaktywnych monitorów dotykowych). Na program przewidziano łączną kwotę 224 mln zł.
Szkoły składają wnioski do organów prowadzących o udział w Programie do 31 sierpnia 2017 r.
Organy prowadzące szkoły składają wnioski do Kuratorium Oświaty w Szczecinie - do 15 września 2017 r.
Szczegółowe informacje, dokumenty i terminy składania wniosków – link do strony MEN  (https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/rzadowy-program-aktywna-tablica-list-minister-edukacji.html)

 Prosimy o zapoznanie się z powyższą informacją

 

 

 

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.