Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Informacja o nowym systemie ofert pracy dla nauczycieli

Szanowni Państwo,
przypominam, że od dnia 1 kwietnia 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2023 r. dyrektor szkoły/placówki prowadzonej przez jednostkę samorządu terytorialnego informuje kuratora oświaty o wolnych stanowiskach pracy dla nauczycieli (art. 224 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe, Dz. U. z 2017r., poz.60). Powyższe informacje kurator oświaty udostępnia na swojej stronie internetowej (art. 224 ust. 2 cyt. ustawy).

W związku z tym, funkcjonujący na internetowej stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie Bank Ofert Pracy dla Nauczycieli został zastąpiony przez nowy system ofert pracy przygotowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dodano w nim funkcjonalności ułatwiające nauczycielom wyszukanie odpowiedniej oferty pracy według przedmiotu, powiatu, gminy, miejscowości, słowa kluczowego oraz wymiaru zatrudnienia.

Uwaga! Zainteresowany pracą nauczyciel kieruje ofertę pracy bezpośrednio do szkoły/placówki, która poszukuje nauczyciela.

Upoważnieni pracownicy szkół i placówek będą mogli wprowadzać oferty pracy. W systemie wprowadzono dodatkowe pola m.in.: słowo kluczowe, wymiar zatrudnienia i termin składania dokumentów dla nauczycieli aplikujących na wolne stanowisko pracy w szkole/placówce. Nowa aplikacja została uzupełniona o system raportowania ankietowego. Po upływie terminu składania dokumentów (ogłoszenie przechodzi do archiwum) i dokonanym naborze pracownik szkoły/placówki powinien wypełnić ankietę przypisaną do archiwalnego ogłoszenia, dotyczącą wyników naboru.
Aplikacja dostępna jest pod adresem:

http://praca.kuratorium.szczecin.pl/ 
Proszę o terminowe i dokładne wprowadzanie danych o ofertach pracy, z uwzględnieniem ofert zatrudnienia na zastępstwo i niepełny etat.
W przypadku ewentualnych problemów technicznych proszę o kontakt z pracownikami pod numerem telefonu: 914427575 lub 914427507.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.