Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Monitorowanie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Dyrektorzy
publicznych i niepublicznych przedszkoli,
publicznych i niepublicznych szkół
ogólnodostępnych
województwa zachodniopomorskiego

Szanowni Państwo,

zgodnie z ustalonymi przez Ministra Edukacji Narodowej podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018 prowadzone będzie monitorowanie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej we wszystkich typach szkół.
Ze względu na konieczność zbadania jak zafunkcjonowały wprowadzone od 1 września 2017r. rozwiązania dotyczące organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej wypełnianie ankiet on-line przez dyrektorów rozpocznie się od 2 stycznia 2018 r. i będzie trwało do 31 stycznia 2018 r.
Monitorowanie odbywać się będzie w formie elektronicznej poprzez stronę internetową www.seo2.npseo.pl
Uprzejmie proszę Państwa Dyrektorów o wypełnienie zamieszczonych tam formularzy, dostępnych także na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. W przypadku zespołu szkół, proszę wypełnić ankiety dla każdej jednostki organizacyjnej odrębnie.
Tekstowe wersje formularza ankiety dostępne będą (w formacie .doc i .pdf) pod adresem: https://men.gov.pl/jakosc-edukacji/nadzor-pedagogiczny
Materiały, tj. instrukcja dotycząca rejestracji, logowania i wypełniania ankiet opublikowane zostaną na platformie SEO.
Ankiety będą widoczne na platformie SEO od terminu rozpoczęcia monitorowania, tj. od 2 stycznia 2018r.
Bardzo prosimy Państwa Dyrektorów szkół o dokładne sprawdzanie zawartości skrzynek pocztowych podanych na platformie SEO w trakcie rejestracji, w tym zabezpieczeń antyspamowych, do których mogą trafiać informacje wysyłane automatycznie przez platformę SEO oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty
Jerzy Sołtysiak

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.