Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Konkurs pod patronatem Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej „Orzeł Biały-nasza duma”

Szanowni Państwo,
Przypominamy, że 10 stycznia 2018 r. upływa termin zgłoszeń szkół do udziału w organizowanym przez Kancelarię Senatu konkursie plastycznym dla uczniów pn. „Orzeł Biały-nasza duma”.
W 2018 r. przypada 100. Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w całym kraju instytucje państwowe i organizacje pozarządowe będą podejmować różnego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu upamiętnienie tego doniosłego wydarzenia.
Jedną z form uczczenia stulecia naszej państwowości będzie ogólnopolski konkurs plastyczny pod patronatem Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej pn. „Orzeł Biały-nasza duma”, który jest skierowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całym kraju.
Tematem konkursu jest nasze godło narodowe. Regulamin konkursu przewiduje, że uczestnicy konkursu będą mogli przedstawić w dowolnej technice plastycznej swoją wizję polskiego orła.
Prosimy o zachęcenie uczniów do wzięcia w nim udziału oraz o organizację konkursu w szkole i zgłoszenie uczestników zgodnie z warunkami konkursu.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.