Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Szkolna Gala Wolontariatu we Wrześnicy z udziałem Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty

9 lutego br. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej we Wrześnicy podsumowali swoją działalność w 2017 roku.

 

Gośćmi podczas uroczystości byli: Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień, Zastępca Wójta Gminy Sławno  pan Artur Ciróg, Radna Gminy Sławno  pani Agnieszka Szczepaniec, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej we Wrześnicy  pani Anna Wnuk.

 

Mottem tegorocznej Gali były słowa św. Jana Pawła II „Człowiek jest wspaniałą istotą, nie  z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co ma, ale czym się dzieli z innymi”.

 

Podczas uroczystości padło wiele słów uznania, wdzięczności i podziękowań dla przyjaciół szkoły, darczyńców i wolontariuszy, a tym najbardziej wyróżniającym się wręczono dyplomy uznania za ich działalność.
 
W trakcie akademii nagrodzono również laureatów konkursu plastycznego, który przebiegł pod hasłem „Serce Wolontariatu”.

 

Gala Wolontariatu jest stałym wydarzeniem w  Szkole Podstawowej we Wrześnicy. Jest nie tylko symbolem podziękowania dla osób, które już dostrzegły wartość  pomagania, ale również drogowskazem dla tych, którzy poszukują swojej drogi i czegoś, co mogłoby nadać sens działaniu.

 

Galę uświetniły występy młodszych i starszych wolontariuszy.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.