Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego w Szczecinie

8 stycznia br. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.


W uroczystości wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć.


Gospodarzem wydarzenia była Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza, którą reprezentował  w Jej imieniu Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Jerzy Sołtysiak.

 

Podczas uroczystości akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego wręczono 121 nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach w Szczecinie i Świnoujściu oraz w powiatach: choszczeńskim, goleniowskim, gryfickim, gryfińskim, kamieńskim, łobeskim, myśliborskim, polickim, pyrzyckim, stargardzkim.


Uroczystość  uświetnił występ uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Korytowie, wspierany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Korytowie. Artyści przedstawili kilka utworów przygotowanych w ramach przedsięwzięcia „Korytowo na ludowo”, którego celem była przybliżenie uczniom polskich tradycji i folkloru oraz integracja wielopokoleniowa.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.