Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie „Pocztówka z Wakacji”

6 grudnia br., w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, obyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie pn. „Pocztówka z Wakacji”, zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę, która była honorowym gościem Gali.


W uroczystości wzięli także udział: wizytatorzy, którzy na co dzień opiekują się szkołami nagrodzonych w konkursie, laureaci konkursu oraz dyrektorzy i nauczyciele.


Konkurs „Pocztówka z wakacji” adresowany był do uczniów szkół podstawowych i uczniów gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego.  


Celem konkursu było przedstawienie najciekawszych widoków, miejsc i symboli regionu, które udało im się zobaczyć podczas wakacji.


Pani Kurator podczas swojego wystąpienia podkreśliła, że „Pocztówka  z  Wakacji” to pochwała naszego pięknego regionu.


Galę uświetnił niezwykle wzruszający występ dzieci z Przedszkola Publicznego nr 8 „Muzyczna Ósemka” w Szczecinie, które poprzez pantomimę przedstawiły historię narodzin Jezusa.


Na podstawie prac laureatów konkursu powstał kalendarz planszowy na 2018 rok, który otrzymał każdy ze zwycięzców w konkursie.


Dodatkową atrakcją dla nagrodzonych było zwiedzanie z przewodnikiem Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.


Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz wyróżnionym.


Do Kuratorium Oświaty w Szczecinie zostało nadesłanych w sumie 956 prac.

 

Laureatami I miejsca zostali:


• Julia Rapacz lat 15, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (styczeń)
• Wiktoria Stępczyńska lat 10, Szkoła Podstawowa nr 4 Stargard (luty)
• Daria Knobloch lat 14, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (marzec)
• Oliwia Szrankowska lat 14, Szkoła Podstawowa im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich  w Bierzwniku (kwiecień)
• Wiktoria Woźniak lat 11, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Łobzie (maj)
• Karolina Kośmider lat 12, Szkoła Podstawowa nr 53 im. Fryderyka Chopina w Szczecinie (czerwiec)
• Dawid Marchut lat 15, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (lipiec)
• Hanna Burdziej lat 13, Szkoła Podstawowa nr 56 w Szczecinie (sierpień)
• Julia Musiałowska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach (wrzesień)
• Wiktoria Kopaczewska lat 15, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (październik)
• Piotr Trojanowski lat 10, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Lipianach (listopad)
• Liwia Watras lat 12, Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie (grudzień)
 
Laureatami II miejsca zostali:

(okładka 1):


• Marcelina Świderska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach
• Hanna Wolska lat 13, Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
• Mikołaj Maliniak lat 11, Szkoła Podstawowa w Suchaniu
• Dominik Sieklucki lat 13, Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie
• Dżesika Dąbska lat 14, Społeczna Szkoła Podstawowa w Słowinie
 
(okładka 2):


• Natalia Siwek lat 15, Szkoła Podstawowa nr 2 Świnoujście
• Gracjan Szczytniewski lat 15, Szkoła Podstawowa nr 2 Świnoujście
• Mateusz Stefański lat 14, Zespół Szkół Publicznych w Karnicach
• Gabriela Stogowska lat 15, Zespół Szkół Publicznych w Karnicach
• Agata Marczuk lat 12, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
• Katarzyna Naczyńska lat 14, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pobierowie
• Patrycja Walnuszek lat 12, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie
• Laura Symonowicz lat 11, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
 
Wyróżnienia specjalne otrzymali:


• Marika Kropidłowska lat 15, Szkoła Podstawowa w Kaliszu Pomorskim
• Hanna Filipek lat 13, Społeczna Szkoła Podstawowa w Słowinie
• Łukasz Ciołek lat 15, Szkoła Podstawowa im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich  w Bierzwniku
• Agnieszka Sowa lat 15, Szkoła Podstawowa nr 2 w Świnoujściu
• Monika Adamczyk lat 10, Szkoła Podstawowa nr 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie
• Martyna Zalewska lat 15, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku
• Jan Łubiarz lat 15, Szkoła Podstawowa nr 37 w Szczecinie
• Ksenia Marciszak lat 12, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Astrid Lindgren w Stargardzie
• Natalia Brelik lat 14, Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.