Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Zachodniopomorskie Forum Wolontariatu pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

4 grudnia br. w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej odbyło się Forum Wolontariatu pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.


Spotkanie miało na celu promocję wolontariatu i działań prospołecznych, jak również stanowiło okazję do podziękowania i uhonorowania osób szczególnie aktywnych i oddanych idei niesienia pomocy potrzebującym.


Forum Wolontariatu to także możliwość spotkania młodych ludzi, przestrzeń inspiracji, zdobywania wiedzy i wymiana doświadczeń w zakresie działalności społecznej w środowisku lokalnym.                    


Z zainspirowanymi ideą niesienia pomocy w imieniu Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pani Magdaleny Zarębskiej – Kuleszy spotkała się pani Katarzyna Parszewska - starszy wizytator w Wydziale Wspierania Edukacji Analiz i Strategii w Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.