Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Rozdanie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów w koszalińskiej delegaturze Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: białogardzkiego, drawskiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, sławieńskiego, świdwińskiego, wałeckiego oraz miasta Koszalina zaproszeni zostali na uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów, która odbyła się dnia 1 grudnia br. w koszalińskiej delegaturze Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

 

Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień oraz Dyrektor Delegatury Radca Generalny Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego pan Paweł Michalak.

 

W uroczystości  wzięło  udział 66 stypendystów.

 

Prezes Rady Ministrów przyznał swoje stypendium na rok szkolny 2017/2018 najlepszym uczniom szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Przyznawane jest uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.