Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na Kartkę z Wakacji

Uroczystość wręczenia nagród w konkursie pn. „Pocztówka z Wakacji”, zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę, odbędzie się 6 grudnia o godzinie 11 w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz wyróżnionym.

 

Laureatami I miejsca zostali:

 

Julia Rapacz lat 15, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (styczeń)
Wiktoria Stępczyńska lat 10, Szkoła Podstawowa nr 4 Stargard (luty)
Daria Knobloch lat 14, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (marzec)
Oliwia Szrankowska lat 14, Szkoła Podstawowa im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich  w Bierzwniku (kwiecień)
Wiktoria Woźniak lat 11, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Łobzie (maj)
Karolina Kośmider lat 12, Szkoła Podstawowa nr 53 im. Fryderyka Chopina w Szczecinie (czerwiec)
Dawid Marchut lat 15, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (lipiec)
Hanna Burdziej lat 13, Szkoła Podstawowa nr 56 w Szczecinie (sierpień)
Julia Musiałowska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach (wrzesień)
Wiktoria Kopaczewska lat 15, Zespół Szkół Gimnazjalnych Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Łobzie (październik)
Piotr Trojanowski lat 10, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Lipianach (listopad)
Liwia Watras lat 12, Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie (grudzień)

 

Laureatami II miejsca zostali:


(okładka 1):
Marcelina Świderska lat 11, Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach
Hanna Wolska lat 13, Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
Mikołaj Maliniak lat 11, Szkoła Podstawowa w Suchaniu
Dominik Sieklucki lat 13, Szkoła Podstawowa nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie
Dżesika Dąbska lat 14, Społeczna Szkoła Podstawowa w Słowinie

 

(okładka 2):
Natalia Siwek lat 15, Szkoła Podstawowa nr 2 Świnoujście
Gracjan Szczytniewski lat 15, Szkoła Podstawowa nr 2 Świnoujście
Mateusz Stefański lat 14, Zespół Szkół Publicznych w Karnicach
Gabriela Stogowska lat 15, Zespół Szkół Publicznych w Karnicach
Agata Marczuk lat 12, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
Katarzyna Naczyńska lat 14, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pobierowie
Patrycja Walnuszek lat 12, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie
Laura Symonowicz lat 11, Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie

 

Wyróżnienia specjalne otrzymali:
Marika Kropidłowska lat 15, Szkoła Podstawowa w Kaliszu Pomorskim
Hanna Filipek lat 13, Społeczna Szkoła Podstawowa w Słowinie
Łukasz Ciołek lat 15, Szkoła Podstawowa im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich  w Bierzwniku
Agnieszka Sowa lat 15, Szkoła Podstawowa nr 2 w Świnoujściu
Monika Adamczyk lat 10, Szkoła Podstawowa nr 7 im. I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie
Martyna Zalewska lat 15, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku
Jan Łubiarz lat 15, Szkoła Podstawowa nr 37 w Szczecinie
Ksenia Marciszak lat 12, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Astrid Lindgren w Stargardzie
Natalia Brelik lat 14, Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.