Kuratorium Oświaty w Szczecinie

6 Powiatowy Konkurs Matematyczny w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

21 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu odbył się 6 Powiatowy Konkurs Matematyczny, na który stawili się licznie najlepsi uczniowie ze szkół całego powiatu kołobrzeskiego: Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej w Dygowie, Szkoły Podstawowej w Dźwirzynie, Szkoły Podstawowej w Czerninie, Szkoły Podstawowej „Morska Kraina i Szkoły Podstawowej w Gościnie.


Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.


W konkursie wyłonieni zostali mistrzowie matematycznej wiedzy, którzy stanęli na podium zajmując kolejno miejsca:


1. Michał Stoma  - Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu


2. Franciszek Gałązka Szkoła Podstawowa nr 3 w Kołobrzegu


3. Antonina Pasikowska  Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu.


Uczestnicy wykazali się niezwykle szeroką wiedzą i intuicją matematyczną rozwiązując nietypowe zadania o podwyższonej trudności i świetnie radząc sobie z zadaniami logicznymi.


Nagrody wręczyły laureatom: specjalista w Wydziale  Wspierania Edukacji Analiz i Strategii w Kuratorium Oświaty w Szczecinie pani Barbara Aściukiewicz oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu pani Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.