Kuratorium Oświaty w Szczecinie

IX Przegląd Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej „Patriotyzm w pieśni zaklęty”

18 listopada 2017 r. w Klubie Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie  odbył się IX Przegląd Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej „Patriotyzm w pieśni zaklęty”.
Organizatorami przeglądu byli: Przedszkole nr 13 „Mała Akademia”, Centrum Szkolenia Sił Powietrznych oraz Wojskowa Komenda Uzupełnień w Koszalinie.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Zachodniopomorski  Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień oraz Wiceprezydent Koszalina pan Przemysław Krzyżanowski.

Idea krzewienia patriotyzmu jest jednym z głównych zadań zawartych w misji Przedszkola „Mała Akademia” w Koszalinie. Pracownicy swoją pasją zarazili również żołnierzy z zaprzyjaźnionych jednostek wojskowych i pracowników innych koszalińskich przedszkoli.
W przeglądzie wzięły udział dzieci z 11 koszalińskich przedszkoli oraz Przedszkola z Mścic.
Wydarzenie uświetnił występ orkiestry wojskowej.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.