Kuratorium Oświaty w Szczecinie

60 - lecie szczecińskiej Szkoły Podstawowej nr 42 z udziałem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Dnia 17 listopada br. Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stefanii Sempołowskiej w Szczecinie obchodziła 60-lecie powstania. Kuratorium Oświaty w Szczecinie reprezentowała starszy wizytator w Wydziale Szkolnictwa Ogólnego i Specjalnego pani Alina Sukiennicka.
W uroczystościach obchodu jubileuszu wzięli również udział: radni Miasta Szczecina panie Stefania Biernat i Renata Łażewska, zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty pani Iwona Potrykus, przedstawiciele Rady Osiedla Żelechowa, byli dyrektorzy szkoły, dyrektorzy szczecińskich placówek oświatowych i instytucji wspierających, absolwenci i przyjaciele szkoły oraz emerytowani pracownicy.

Część artystyczną, która inspirowana była historią „Brzydkiego Kaczątka”, uświetnili swoim występem uczniowie szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych na co dzień pracujących w kołach: „Żywego Słowa”, tańca ludowego, tańca nowoczesnego „Szyk” oraz w zespole muzyczno-wokalnym.
Zaproszeni goście wspominali dzieje szkoły, oglądając karty wystawionych kronik szkolnych oraz wpisali się do Księgi Pamiątkowej.
Na zakończenie wszyscy udali się na jubileuszowego torta.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.