Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Jubileusz 60-lecia Szkolnictwa Szpitalnego w Szczecinie z udziałem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

W piątek (17 listopada) Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza oraz Dyrektor Wydziału Wspierania Edukacji pani Iwona Rydzkowska wzięły udział w Jubileuszu 60-lecia Szkolnictwa Szpitalnego w Szczecinie. Uroczystość odbyła się w auli Samodzielnego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie.

W swoim wystąpieniu Zachodniopomorski Kurator Oświaty podkreśliła jak znaczącą i trudną rolę pełnią nauczyciele i dyrekcja szkoły w edukacji chorych dzieci.

Jubileusz swoim występem uświetniły: Szczeciński Chór „Hejnał” oraz młodzi artyści Alicja Kondzioła, Paulina Cholewa i Kaja Ignar.
Na koniec uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na torta, a Zachodniopomorski Kurator Oświaty i Dyrektor Wydziału Wspierania Edukacji wpisały się do Księgi Pamiątkowej.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.