Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Gryfinie

10 października b. r. w szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów szkoły.

W obecności rodziców, oraz zaproszonych gości: Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty pana Jerzego Sołtysiaka, Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych pana Grzegorza Jastrowicza i pani Angeliki Szulc - Przewodniczącej Rady Rodziców, dyrektor szkoły pani Jolanta Kroczak pasowała wszystkich pierwszaków na uczniów szkoły.


Dzieci otrzymały pamiątkowe akty pasowania oraz swoje pierwsze legitymacje szkolne. Uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3d.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.