Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Spotkanie z dziećmi wypoczywającymi w Wisełce

21 lipca 2017r. Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska-Kulesza wraz z Zachodniopomorskim Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego panem Bartłomiejem Budziszem odwiedziła dzieci z powiatu łobeskiego wypoczywające w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym „Staś” w Wisełce.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez inspektorów. Były konkursy związane z przepisami ruchu drogowego, zasadami bezpiecznego poruszania się na drodze, przechodzenia przez przejście dla pieszych, a także interpretowania znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej. Zorganizowano także powtórkę z przepisów dla dzieci, które zdobyły kartę rowerową.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.