Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Projekt ”Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku”

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie
szkół województwa zachodniopomorskiego

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), w ramach realizacji zadań określonych w art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 21 lipca 2006 r. o nadzorze nad rynkiem finansowym prowadzi działalność edukacyjną mającą na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu zasad funkcjonowania rynku finansowego. Działalność ta realizowana jest w ramach projektu „Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR, który pod tą nazwą funkcjonuje od 2009 roku.
Jedną z grup odbiorców działań prowadzonych w ramach projektu CEDUR jest środowisko szkolne, do którego skierowane są takie inicjatywy jak:
- organizacja bezpłatnych seminariów szkoleniowych i warsztatów dla nauczycieli i metodyków nauczania przedmiotów ekonomicznych i zawierających elementy wiedzy o finansach, a także dla młodzieży szkolnej;
- wydawanie bezpłatnych publikacji edukacyjnych, zawierających treści odnoszące się do zagadnień z zakresu rynku finansowego.
Ponadto UKNF na podstawie zawartego porozumienia prowadzi współpracę z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie, ukierunkowaną m. in. na podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli przedmiotu podstawy przedsiębiorczości i przedmiotów zawierających treści o charakterze ekonomicznym.
Wszelkie informacje dot. projektu CEDUR znajdują się na stronach internetowych Komisji Nadzoru Finansowego pod adresem: www.knf.gov.pl w zakładce CEDUR

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.