Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Mamy kolejne Przedszkole Daltońskie w województwie zachodniopomorskim!

Z wielką radością przyjęliśmy informację, że Przedszkole nr 4 w Gryfinie otrzymało Certyfikat Przedszkola Daltońskiego. Doceniamy wysiłek nauczycieli związany z trwającymi trzy lata szkoleniami - zakończonymi pozytywną oceną konsultantów Polskiego Stowarzyszenia Dalton.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Szczególnie gratulujemy kadrze pedagogicznej Przedszkola, społeczności przedszkolnej oraz organowi prowadzącemu.

Mam nadzieję, że wdrażanie wśród najmłodszych wartości daltońskich związanych z odpowiedzialnością, samodzielnością i współpracą, przyczyni się do osiągania przez dzieci sukcesów na wszystkich etapach ich dalszej edukacji.

Cieszymy się, że gryfińskie Przedszkole nr 4 będzie szerzyć nową jakość edukacji wzbogacając ofertę edukacyjną w mieście Gryfinie, naszym województwie i w całej Polsce.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.