Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Program „Żyj smacznie i zdrowo” w 2017r.

Szanowni Państwo
Dyrektorzy i nauczyciele
Szkół podstawowych i gimnazjalnych
województwa zachodniopomorskiego

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się 8 edycja „Żyj smacznie i zdrowo!” – popularnego programu edukacyjnego podejmującego tematykę prawidłowego odżywiania się i zdrowego stylu życia obejmująca działaniem uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Patronami honorowymi programu są Minister Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka, Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego i Ośrodek Rozwoju Edukacji.
Uznanie tak cenionych instytucji utwierdza nas w przekonaniu, iż program przynosi rzeczywiste efekty i przyczynia się do wzrostu świadomości na temat właściwych zwyczajów żywieniowych wśród młodzieży.
Misją programu jest przekazanie młodzieży wiedzy z zakresu prawidłowego i zdrowego odżywiania oraz zachęcenie ich do wspólnego spożywania posiłków i podejmowania pierwszych samodzielnych prób gotowania.
Zgłoszenia do 8. edycji programu „Żyj smacznie i zdrowo” można dokonać od 23 października 2017r. na stronie www.zyjsmacznieizdrowo.pl.
Wystarczy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy i zapisać swoje klasy do programu. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo atrakcyjne materiały edukacyjne, wśród których znajdą się między innymi scenariusze lekcji wraz z materiałami merytorycznymi i planszami edukacyjnymi, karty pracy, plakaty, 5 zestawów gry edukacyjnej Yedzo. Zapraszam do wzięcia udziału w programie oraz w konkursie! Prawidłowe nawyki żywieniowe kształtowane za młodu, wpływają na zdrowie w dorosłym życiu! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie: www.zyjsmacznieizdrowo.pl.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.