Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Spotkanie Wojewody Zachodniopomorskiego z zachodniopomorskimi starostami i prezydentami miast na prawach powiatów

9 stycznia 2017 r. w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie zorganizowane przez Wojewodę zachodniopomorskiego pana Krzysztofa Kozłowskiego, w którym wzięli także udział: Wicewojewoda Zachodniopomorski pan Marek Subocz, Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza, Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Robert Stępień, Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ pan Dariusz Ruczyński, Doradca Wojewody ds. Młodzieży i Sportu Piotr Czubko oraz starostowie i prezydenci miast na prawach powiatów z województwa zachodniopomorskiego.

Podczas spotkania zostały przedstawione i omówione założenia reformy oświaty, reformy systemu opieki zdrowotnej w tym dotyczące umów z podmiotami leczniczymi na 2017 rok i tworzenia sieci szpitali, a także programy Ministerstwa Sportu i Turystyki, z których mogą skorzystać samorządy i kluby sportowe.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.