Kuratorium Oświaty w Szczecinie

EDUKACJA – INNOWACJA, Wielka gra o potencjał i zdrowie dzieci

Ponad 200 osób z całej Polski wzięło udział w II Międzynarodowej Konferencji Edukacja Innowacja, Wielka gra o potencjał i zdrowie dzieci, która odbyła się w dniach 26-27 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Szczecin.
W ciągu dwóch dni uczestnicy konferencji wysłuchali 10 wykładów prelegentów z Polski i z zagranicy oraz wzięli udział w 60 warsztatach. Konferencji towarzyszył pokaz pięciu stref specjalnych dla uczniów, w tym strefy kreacji i relaksu oraz prezentacja: pierwszej w Polsce e-poradni psychologiczno-pedagogicznej i pierwszego numeru bezpłatnego czasopisma pt. Mam Dziecko w Szkole – wszystko dla rodziców, uczniów i nauczycieli.

Organizatorami wydarzenia byli: Sławęcińskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ryszewku, Grupa Edukacyjna 21, Centrum Edukacji Nieformalnej i Outdooru w Czarnocinie oraz Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno – Społecznych.
Konferencja Edukacja - Innowacja otworzyła ogólnopolską kampanię Wielka Gra o Potencjał i Zdrowie Dzieci, która jest realizowana pod patronatem Europejskiego Stowarzyszenia Psychologów i Pedagogów Szkolnych.
Więcej informacji dotyczących kampanii można uzyskać na stronie www.eporadniadlarodzicow.pl oraz na FB Mam Dziecko w Szkole.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.