Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości - Szczecińskie Szkoły Potrzebującym

26 listopada 2016 r. odbyła się 16 edycja Akcja Charytatywna „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości - Szczecińskie Szkoły Potrzebującym”, której organizatorem jest ZS nr 5 w Szczecinie.
Pomysł akcji narodził się w 2000 roku wśród uczennic III klasy o profilu socjalnym I Liceum Technicznego w Zespole Szkół nr 5 w Szczecinie, a jej inicjatorem był ówczesny Wicedyrektor, a obecny Dyrektor Zespołu Szkół nr 5 Pan Mirosław Żylik. Koordynatorami akcji są nauczycielki w ZS nr 5: pani Kinga Maciaszczyk, pani Anna Sawicka i pani Wioleta Kobzdej. Wspierane są przez zespół zaangażowanych w akcję nauczycieli i uczniów szczecińskich szkół i przedszkoli tworzących tzw. Grupę Iskierkową.

Celem akcji jest zachęcenie młodych ludzi do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom.
W tegorocznej akcji nie mogło zabraknąć także Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
Zachodniopomorska Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza podarowała na aukcję „iskierkowej drużyny” najlepszego pluszowego przyjaciela wszystkich dzieci.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.