Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Zachodniopomorski Przegląd Musztry Klas Mundurowych-2018

Zachodniopomorski Kurator Oświaty zaprasza szkoły prowadzące klasy o profilu mundurowym do udziału w Zachodniopomorskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych.
Celem Przeglądu jest popularyzacja klas mundurowych, jako oferty edukacyjnej szkół, integracja młodzieży, prezentacja poziomu wyszkolenia młodzieży, kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Przegląd kierowany jest do uczniów i uczennic klas mundurowych zachodniopomorskich szkół ponadpodstawowych i jest formą rywalizacji zespołów w zakresie musztry zespołowej zgodnej z regulaminem musztry Sił Zbrojnych RP, polskiej piosenki marszowej oraz programu dowolnego.
Organizatorem Przeglądu jest Zachodniopomorski Kurator Oświaty i Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Szczecinie.
Przegląd odbędzie się 6-go kwietnia 2018 r. w Szczecinie. Wstępną deklarację zgłoszenia przystąpienia do Przeglądu należy przesłać drogą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30.11.2017 r. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie.

Regulamin Zachodniopomorskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych-2018

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.