Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych. Turniej organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 7 w Kielcach (do 31 sierpnia 2017 r. – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 29 w Kielcach) od 2012 roku.
Nadrzędnym celem Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych jest wzmocnienie patriotycznego procesu wychowywania młodzieży szkolnej w poszanowaniu i miłości do polskich symboli narodowych, historii i tradycji, a także wpisanie najmłodszego święta państwowego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w obowiązkowy kanon szkolnych uroczystości.
W ramach Turnieju uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w terminie poprzedzającym święto Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, rywalizują w dwóch kategoriach: w konkursie wiedzy o polskich symbolach narodowych, symbolach szkolnych i ze znajomości ceremoniału szkolnego oraz w rywalizacji pocztów sztandarowych ze znajomości ceremoniału wojskowego i zasad musztry. Finał i wręczenie nagród corocznie odbywa się 2 maja.
Wszystkim szkołom, które zechcą przystąpić do organizacji Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych Szkoła Podstawowa nr 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach udzieli informacji (regulaminy, testy wiedzy, program przebiegu Turnieju) ułatwiających organizację tego patriotycznego przedsięwzięcia.

Dane kontaktowe:
adres szkoły: 25 – 732 Kielce, ul. Zimna 16
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
tel. 41 36 76 187
koordynator Turnieju: Hanna Skrzek

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.