Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pt. „Pocztówka z wakacji”

Zachodniopomorski Kurator Oświaty ogłasza konkurs plastyczny pt. „Pocztówka z wakacji”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego.
Celem konkursu jest przedstawienie przez młodych artystów najciekawszych według nich widoków, miejsc, symboli województwa zachodniopomorskiego, które udało im się zobaczyć podczas wakacji.

Praca powinna być wykonana w dowolnym formacie nie większym niż A3, techniką: rysunku (np.: ołówek, kredki, pastele tusz, patyk, węgiel, pędzel, piórko); malarską (dowolny rodzaj farb na płaskim podobraziu) dowolnie wybraną techniką np.: sgraffito (na płaskim podobraziu), akwarela, tempera, gwasz, itp.
Pracę należy dostarczyć bądź przesłać na adres Kuratorium Oświaty w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin do dnia 3 listopada 2017 r. Decyduje data fizycznego wpływu pracy do Kuratorium Oświaty.
13 najciekawszych prac zostanie wydanych w formie kalendarza.
W załączeniu poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

Załączniki:
Download this file (Regulamin.docx)Regulamin17 kB
Download this file (Karta_zgloszenia_zalacznik_nr1.docx)Karta zgłoszenia14 kB
Download this file (oswiadczenie_zgoda_zalacznik_nr2.docx)Oświadczenie - zgoda14 kB

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.