Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Czy docelowo nadal funkcjonować będą dwa systemy egzaminowania i nadawania tytułów zawodowych (OKE i Izby Rzemieślnicze)?

Zadania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i okręgowych komisji egzaminacyjnych w zakresie dotychczasowym egzaminu gimnazjalnego są realizowane przez te komisje do dnia 30 czerwca 2020 r. W tym zakresie nie dokonuje się na obecnym etapie zmian, zgodnie z art. 270.2. -Czynności podjęte na podstawie dotychczasowych przepisów w związku z organizowaniem i przeprowadzaniem egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz egzaminów eksternistycznych , o których mowa w art.10 ust.1 i 3 ustawy zmienianej w art. 15, w brzmieniu dotychczasowym, pozostają w mocy.

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.