Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Zmiany w systemie oświaty – komunikat Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie szkół i placówek
województwa zachodniopomorskiego,

Informujemy, że Zachodniopomorski Kurator Oświaty Zarządzeniem nr 56/2016 z dnia 14 października 2016 r. powołał Zespół ds. komunikacji społecznej w zakresie zmian w systemie oświaty.

Do zadań zespołu należy przede wszystkim wspieranie organów prowadzących, kadry pedagogicznej, uczniów i rodziców w związku z projektowanymi zmianami w systemie oświaty.

W związku z powyższym wszelkie pytania, czy wątpliwości w tym obszarze prosimy kierować na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wszelkie informacje i odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania zostaną umieszczone w stworzonej do tego celu na stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie zakładce Zmiany w oświacie.

Jednocześnie informujemy, że Zachodniopomorski Kurator Oświaty będzie także organizował spotkania i konferencje w oparciu o zagadnienia zgłaszane przez organy prowadzące, kadrę pedagogiczną i rodziców.
 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.